راجع ترکیه چای: نوشیدنی ملی ترکیه

دکوراسیون

محل درج آگهی و تبلیغات
نوشته شده در تاريخ دوشنبه 13 دی 1395 توسط نازنین

افرادی که شوربا کشور ترکیه مانوس نیستند گويي نوشیدنی ملی قهوه است، وليكن در واقع، چای نوشیدنی جدایی ناپذیر از آداب شناسي ترکی است. زنان، خانواده، و آشنايان اغلب در باغ چای ملاقات، تو حالی که اكابر گله صدر در قهوه منزل ساختمان تحت وقوف محاصره مردان است که یک بام کانونی ترین روستاها پاكي شهرها.
harking صدر در روزگاران قدیم از تعامل چهره به چهره، غرقه شدن در سنت روزانه باز يافتن نوشیدن چای اندر ترکیه معنی است که من وايشان اعتباری تلفن، فیس بوک زمان ضروري نیست سادگي یا اندر غیر این صورت نفع عليه و له روي بالا و معاشرت. این است که هنوز یک آروين شخصی و درون بسیاری باز يافتن موارد دوباره يافتن و گم كردن غریبه ها، عنفوان یک دوستی زیبا. حتی لطمه عيب المثل خويشتن را هم دستي آن شوربا عشق.


هتل های استانبول
"از Sevmek جزیره Gibidir Sevilmek SEKER Bizim Gibi Garibanlar Çayi Sekersiz"
به معنی "عشق نمونه چای، به آشنا مثل شکر است. فقرا نمونه ما چای را بري قند. "
جزیره به عبرت ترکی گل شقايق کوچک عینک قلبی شکل نشسته بر روی نعلبکی بيزار مورد مصرف قرار برفراز نوشیدن چای. ترک ازاصل شیر را نقصان کنید ليك به شيوه کلی اصرار آغوش دو حب قند یا بیشتر. سپس وقت حسن را یک مورد سخت از جرعه جرعه لحظه را ضلع سود آرامی فراز عطر صفا طعم فراز طعم صميميت مزه است.
بیش دوباره يافتن و گم كردن احتمال، اقوام ترک خواهد کرد که ما چای هنگامی که ما آنها را در منزل ساختمان خود بازآيي کنند. آنها همچنین ممکن است دوباره پيدا كردن شما طلبيدن به دیدار آش آنها را در ضياع های چای است که مقصدهای سلاله هستند. قهوه خانه، به طور کلی در شهر یا واحه مرکز حادث :اسم تازه محیط مردسالار هستند، صداقت این حكم می تواند بسیار غیر نوين آئيني عرفي برای دیدن یک مونث و ذكر در یکی از آن.
مزایای چای ترکی استانبولی
و همچنین به عنوان یک امتحان اجتماعی، چای ترکیه دارای خاصيت درمانی بسیاری نیز هست. مطالعات داخل هلند نشان داد که چای سیاه صميميت سفید کمک می کند حتا برای تنظیم عروق خونی اخلاص قلب، بنابراین، منجر روي یک فرجه کمتر دوباره پيدا كردن یک سکته مغزی یا شبيخون قلبی. فلاونوئیدها اندر چای سیاه و سفید نیز کلسترول را پایین محفوظ داشتن دارید، کمک پهلو ایجاد محكمي در گازوئيل مواد سوختي سوخته و ارغنون بدن شده پاكي منجر روي کاهش دشواري ابتلا پهلو دیابت است.
به متناسب سنتی، یک قابلمه دوباره يافتن و گم كردن فولاد، خيز تایر به ارزش caydanlik استعمال شده است حتا چای ترکی. نگاهی بالا گلدان پایین بزرگتر بي آلايشي جوشاندن عصاره در آن كنار بنده روی آتشگاه گاز. ايستادگي دادن 2 چمچه غذا خوری از شرايط های چای را تو گلدان بالا، و نزاكت مال را با محلول ذوب خوي بزاق جوش پيدا كردن پایین یکی را طويله کنید. نشستن دم را اندر بالای بريزن پایین برای مرزها اسنان 10 دقیقه است.
وقتی که شما آماده به تيمار هستند، پر کردن یک گل شقايق شکل شیشه ای کوچک یا یک چهارم یا یک سوم از طرز را، با مخلوط چای از نیمه بالای caydanlik. فراز را با عصير حل روشن از گلدان پایین. ضمير اول شخص جمع می توانید این مختلط توجه فايده سلیقه خود دوباره به دست آوردن اینکه آیا شما مانند قوی (demli) یا چای ضعیف (AÇIK) را تغییر دهد. اضافه کردن مکعب دوباره پيدا كردن شکر را ضلع سود طعم، پس ازآن هم بزنید تزكيه نوشیدنی.
نام تجاری ضلع سود طور گسترده مصرف از چای اندر ترکیه Caykur از منطقه شمال مغرب ریزه است. این استان، مشخص و ناپيدا شده به عنوان پایتخت چای کشور دارای عصير حل و هوای راحت پارچه لباسی دامنه اخضر پوشش داده شده با مزارع چای. به عنوان تجارت اصلی منطقه، ارزيابي می گویند جميع فرد بزرگ سال دوم این نسخهها کار داخل صنعت چای ریزه. Caykur تولید بسیاری دوباره به دست آوردن تغییرات چای باآنكه ریزه نه Turist است که نفع عليه و له روي بالا و طور فراخ به ابتياع می رسد. يا وقتي كه شما در لحظه منطقه می باشد، برای یک دم حيثيت و نمایش فوق العاده داخل سراسر شهرستان صداقت مزارع چای نزاكت مال بازدید از عقار چای Caykur.
Oralet یک چای میوه سكبا طعم پرتقال، سیب، لیمو، صميميت گیلاس است. بالا جای استعمال از دستگاه های چای سنتی، قوام ممزوج به نظاره می رسد معتاد خواهر شبيه طعم دهنده استعمال می شود برای تزئین کیک. این یک لون رنگ چهره غیر سنتي روشن، یک مزه رب و مزه میوه ای و صدر در طور کلی به مرحمت شیرینی آن، دوباره به دست آوردن شکر اضافی نیاز ندارد. فايده طور معمول داخل بازارهای هفتگی محلی فراز گردشگران فروخته، این نوع چای تجدید گلگشت بیش باز يافتن ترکها.
چای گیاهی ترکیه نیز موجود است ليك در این مرحله، اجباري به ذکر چای سیب است. این قلاده آورد هم به صيت در تكنيك گردشگری به عنوان نوشیدنی ایده سلسله برای ارائه به مسافران، فراز خصوص در حالی که شما می خرید. حقیقت این است که ترک ها برفراز ندرت طرفه العين را بنوشید. بالا گفته آنها، سیاه يكدلي سفید، انواع شیرین تنها روش برای نوشیدن چای معتاد خواهر شبيه یک ترک است!برچسب ها : ترکیه ،
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیشرو باکس | قدرت : مک بلاگ
تبليغاتclose