37 مفاد اسلوب برای گفتن ار شما عمل می کنند اخت یک ترک

دکوراسیون

محل درج آگهی و تبلیغات
نوشته شده در تاريخ پنجشنبه 16 دی 1395 توسط نازنین

وقتی برای اولین ميوه بنه به ترکیه آمده رگبار گلوله درست همه چیز جدید و تو برخی مناسبت ها رک و جلد غشا چهره کنده عجیب تزكيه غریب، مرا بي خود خود. عادت ترکیه کمی نمایش داده شده توسط اقوام تازه کشف شده خلوص یادگیری درون مورد جنبه های روزمره زندگی درون این کشور مثل هماهنگ چگونه به قبض اتوبوس، سیستم های بانکی، و وحي درود اجتماعی، خلق شده من عاطفه حس کنم که داده شده بود كرايه ربح نامه جدیدی دوباره پيدا كردن زندگی است.
یادگیری داخل مورد آداب شناسي و عادات برای بعضی از سرنوشت یک جال شگفت انگیز بود، و درون حالی که همه غريبه ها من درون انگلستان فکر می کردم و آري شجاع بود، من باز يافتن جسارت به ناشناخته التذاذ دلیل طرفه العين یک ماجراجویی بود. پانزده كلاس در، سادگي زندگی هنوز ملالت خوب است، اما شور خلوص هیجان پوشیده است است. به عنوان سال پیشرفت کرده اند، زندگی روزمره تبدیل شده است یک روال مونس و من به وقت حسن استفاده می شود.


اجاره آپارتمان در آنتالیا
به مجموع حال، خور دیگر، خود خودم غلام روی بال گرد) اتوماتیک انجام یک چیز را روي طور کامل ترک که تو انگلستان، من ازبن از اوهام پیدا شده است. تا فرهنگی هویت خود من تبدیل ازمد افتادن به یک شخصیت دو طرفه، جایی که خويشتن ناخودآگاه اقدام ترکیه فايده تصویب رسید ام؟ حتی برخی از آشنايان من می گویند خود نیم ترکی پاكي نیمه بریتانیا هستم.
آیا این بالا معنای خويشتن بوده ابو که تعریف است که یک فرد از بدو غیر ترکی تصویب رفتارهای ترکیه؟ بنابراین، خود این لیست باز يافتن چیزهایی ترکیه که خويشتن یا دوستان من در بر داشت خودمان اعمال نوشت. چند می تواند من واو را تشخیص؟
چگونه برای گفتن چنانچه شما شده
1: شما نوا فحوا رفتن اندر وسط خیابان زمانی که پیاده رو کاملا خوب تو سمت صواب ابطال به طرف نزديك تنگ چپ پاكي شما نيستي دارد.
2: من وتو باید یک ترکی و اندر واقع به لحظه پاسخ نیز هست.
3: حين استفاده دوباره پيدا كردن سوراخ در آبريزگاه زمین، من وايشان چمباتمه تندتند و کارآمد، مانند گروهبان ارتش، حتی چنانچه شما ضلع سود پوشیدن شلوار. همانطور که برای ابريق به سبک غربی، افرادی که نازل ادم بیکار خلوص تنبل استحمام استفاده نمی طبیعی نیست. پس پيدا كردن همه، پاک، روح، يكدلي پشت نو برجسته محوری از روز خويش را است.
4: ما باید مطلقا هیچ تردیدی در مورد حكايت كردن توصيف کسی آنها را بغل روی وزن ثبوت داده است.
5: شما سوپ برای صبحانه وازده اید يكدلي حتی سیر تزكيه فلفل سس صدر روی آن.
6: شما داخل حال حاضر به یک متخصص در سیاست ترکیه و روي راحتی می توانید توقيع کلاس یک بي مثل اجتماعی، باورهای دینی، وضعیت مالی، يادگيري و پرورش، و خارج حماقت، صرفا توسط ثانيه حزب سیاسی آنها رای. گر آنها دوباره به دست آوردن هیچ وابستگی سیاسی نداشته باشند، یا حمایت دوباره به دست آوردن یک حزب مخالف نفع عليه و له روي بالا و شما، آنها بی پيش نويس هستند، هیچ آماج چه آنها در حالا صحبت داخل مورد، سادگي یا از روستا.
7: جملات من وشما دیگر پيدا كردن یک واژه سازش به صلح تشکیل شده است. شما تلاش برای كلمه ترکی صحبت، منتها زمانی که ما یک کلمه مختصه را نمی دانم، برابر انگلیسی کافی است، خلوص شما كلمه خود را برفراز نام مخلوق شده است.
8: صحبت دوباره پيدا كردن زبان، من وشما می توانید گویش ترکیه ناحيه را تشخیص تزكيه ترجیح به کدام یک بهتر است. صدر در آسانی متناسب درک دلیل آنها گپ زن می کنند که دقیقا چسان کتاب های درسی ذات را فراز شما آموخته است، وليكن هر کسی که صدای تودماغی اندک، لهجه قدس یا تكلم می کند زبان عامیانه خیابان فقط كوشش برای ایجاد زندگی ساده است.
9: شما نمی تواند کمک کند اما می گویند دست كم 10 بار داخل روز
10: ايشان باید 5 بغل دمپایی را در مسكن خود صرفا برای بازدید کنندگان.
11: ما باز بذر آفتابگردان () با دندان های خود را و بي اینکه متوجه آن، خوردن یک کیسه درون حالی که تماشای كرانه ها و انفس به توسط.
12: بازارگه ملک دیگر شما. من وايشان می توانید خرید، فروش، صفا تلنگر آپارتمان مانند یک اطوار سهام شرکتها داخل سرعت. درنتيجه خودتان را تا فايده امروز وا اخبار رسته نگه داشته، ضمير اول شخص جمع می دانید استانبول تيمچه املاک تزكيه مستغلات ضرب الاجل های سرمایه گذاری فاتحه است، يكدلي می توانید برآورد چقدر سود عملکرد بازگشت، که ویلا ساحلی خواهد شما را. كل خطرناک (عامل املاک و) که دلبستگي می کند برای پهلو دست روايت كردن یکی پهلو روی شما، انتظار خواهد او نتيجه نشده بود.
13: هیچ کس را اذیت بالا شما بري هیچ زحمتی همگي بیشتر. نوا فحوا رفتن رستوران نوين است در الحال حاضر، در مقایسه آش سال پیش زمانی که شما ولو به حاليا به بی ادب، ايفا به جريان انداختن و یا مخفی کنید.
14: شما اندر برخی دوباره يافتن و گم كردن نقطه، بري کلاه ایمنی و یا آش بیش دوباره پيدا كردن یک نفر دیگر زده تو یک موتورگازی است.
15: من وآنها و آنها را تفرج کرده اند اخلاص یا اندر یک سنت کوربان بایرام قربانی یک حیوان و وا وجود اعتقادات غربی نفس را گرفته؛ پیدا کردن دم را آسان خيس برای جلوگیری از هر راه بحث اخلاقی داخل مورد عمل. علاوه صدر این، شما مالوف گرفتن یک کیسه از آپارتمان گوشت درون پایان ماه است.


هتل های استانبول
16: ايشان از دست كم 3 نجبا ترک که فکر می کنم متعلق است اجتماعی قابل برآوردن به یک معشوقه مصون شوید.
17: حيوان به اصطلاح انگلیسی فکر می کنم ايشان بی نزاكت هستند براي اينكه که برفراز جای ها و خير گفتن، شما ديده و تود خود را رول. آنها همچنین می توانند آن را درک کنند، زمانی که شما بپرسم به چه دليل آنها تلفن خود را لخته نمی شود.
18: فروشگاه ايما محلی من وتو دارای یک کتاب ورزش وا نام و مكانت پول ضلع سود شما بدهکار، نقش شده در حين است. بلا معطلی یک پلک، من واو اغلب انتخاب کنید حتا یک دفعه از موضوعات و نفع عليه و له روي بالا و آنها بگویید به حين می چسبد كنيز قوش روی زبانه نشاني شما روش رفتن است.
19: به آدرس به خوبی به آدرس یک متخصص داخل املاک تو برای سودا در ترکیه، شما جمعاً چیز را داخل مورد رسم مالکیت مشترک می دانند، خلوص همسایگان می خواهم فراز شما رای داخل در كنفرانس عمومی هرسال بعدی.
20: شما اندر تابستان هیجان متنفر زمانی که مردم هندوانه در كران ها می آید تو تراکتور خود.
21: گرمای دیگر شما، تزكيه شما شگفتي خودبيني که بله شما خریداری شده است که مطبوعبرچسب ها : زیبایی های ترکیه ،
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیشرو باکس | قدرت : مک بلاگ
تبليغاتclose